Məhsullar
Orijinal fabrik ventilyatoru, 21 sm diametrli çıxış, 40w, ABS+PP, ofislər/mənzil, SYF-DQ20R.
| Məhsul sayı | SYF-DQ20R |
| Nəzarət metodları | Sensor düyməsi/Uzaqdan idarəetmə |
| Nominal gərginlik | 100V-240V (Müştəri üçün xüsusi) |
| Qiymətləndirilib enerji | 40W |
| Product ölçüsü | 325 * 245 * 260mm |
| Product özellikleri | Üç səviyyəli küləyin sürətinin tənzimlənməsi, məkan dövriyyəsini təşviq edir, küləyin istiqamətini avtomatik dəyişir, kondisioner yoldaşı. |
Product Description
[Uzaqdan İdarəetmə Modeli] LED ekran işıqları, üç metr uzunluğunda elektrik kabeli, uzaqdan idarəetmə, üç külək sürəti parametri, titrəmə funksiyasını dəstəkləyən və böyük bir fan bıçağı diski ilə təchiz olunmuşdur.
[Portativ] Asan daşınma və saxlama üçün masaüstü modeli kimi hazırlanmış, nisbi möhkəmliyi və keyfiyyəti qoruyarkən yüngüldür. Səssiz dizayn xoş istifadəçi təcrübəsi təmin edir.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Üç səviyyəli küləyin sürətinin tənzimlənməsi, məkan dövriyyəsini təşviq edir, küləyin istiqamətini avtomatik dəyişir, kondisioner yoldaşı. |
| Küləyin istiqamətini sola və sağa dəyişdirin,8 saatlıq vaxt funksiyası | |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Hava çıxışının diametri | 21 sm |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | Qonaq otağı, yataq otağı, ofis |
| Sürətlərin sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 2KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
Məhsulun üstünlükləri

Orijinal zavod ventilyatoru, 21 sm diametrli rozetka, 40 Vt, ABS+PP, ofis/mənzil, SYF-DQ20R təchizatını həyata keçiririk.

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







