Məhsullar
Çin istehsalçısının masa üstü qızdırıcısı 2000W, ABS + alov gecikdirən materiallar, 10 ㎡, SY-B01
| Məhsul sayı | SY-B01 |
| Nəzarət metodları | Dönər mexaniki düymə |
| Nominal gərginlik | 100V-240V (Müştəri üçün xüsusi) |
| Qiymətləndirilib enerji | 2000W |
| Product ölçüsü | 250 * 120 * 250mm |
| Product özellikleri | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirən materiallar, PTC isitmə, səssiz dizayn. |
Product Description
[Standart Model] Sabit temperatur, həddindən artıq yüklənmədən qorunma, üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, səssiz dizayn, geniş tezlikli temperatur nəzarəti və alov gecikdirən materiallar ilə 2000W istilik teli.
[Praktik] Həm ayaq üstə, həm də yatarkən istifadə üçün nəzərdə tutulmuş daşıma braketi ilə gəlir və səssiz dizayn yaxşı istifadəçi təcrübəsini saxlayır.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirən materiallar, PTC isitmə, səssiz dizayn. |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Qapalı Sahə | 10㎡ |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | Qonaq otağı, yataq otağı, ofis |
| Temperatur sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 1.1KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
Məhsulun üstünlükləri

Çin istehsalçısının 2000 Vt gücündə masaüstü qızdırıcısı, ABS + alov gecikdirici materiallar, 10 mm, SY-B01, şəhərlərə təchiz olunur.

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







