Məhsullar
Çin istehsalı daimi ventilyator, 24 sm çıxış, ABS/PP. SYF-DQ17R, 40W
| Məhsul sayı | SYF-DQ17R |
| Nəzarət metodları | Dönər mexaniki düymə |
| Nominal gərginlik | 100V-240V (Müştəri üçün xüsusi) |
| Qiymətləndirilib enerji | 40W |
| Product ölçüsü | 320 * 320 * 910mm |
| Product özellikleri | Üç səviyyəli küləyin sürətinin tənzimlənməsi, məkan dövriyyəsini təşviq edir, küləyin istiqamətini avtomatik dəyişir, kondisioner yoldaşı. |
Product Description
[Mexaniki Model] 91 sm hündürlükdə, 24 sm ventilyator diskində və 17 sm diametrli 3 bıçaqda avtomatik sol-sağ salınımını, əl ilə yuxarı-aşağı salınımını, üç səviyyəli külək sürətinin tənzimlənməsini, asan təmizlənməsi üçün çıxarıla bilən ön barmaqlığı və ağırlıqlı bazanı (sabit) dəstəkləyir. Eyni ultra-səssiz dizayn xoş istifadəçi təcrübəsini qoruyur.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Üç səviyyəli küləyin sürətinin tənzimlənməsi, məkan dövriyyəsini təşviq edir, küləyin istiqamətini avtomatik dəyişir, kondisioner yoldaşı. |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Hava çıxışının diametri | 24cm |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | Qonaq otağı, yataq otağı, ofis |
| Sürətlərin sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 3.34KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
| Hündürlük | 91cm |
Məhsulun üstünlükləri

Çin istehsalı olan ayaq üstə ventilyator, 24 sm çıxışlı, ABS/PP, SYF-DQ17R, 40 Vt şəhərlərə təchiz edirik.

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







