Məhsullar
Hava soyuducu ABS &PP , 80 sm , su sirkulyasiyalı soyutma ventilyatoru , 80W JD-801
| ABS və PP hava soyuducusu, 80 sm, su dövranı soyutma ventilyatoru, 80 Vt JD-801 | |
| Məhsul sayı | JD-801 |
| Nəzarət metodları | Uzaqdan idarəetmə / mexaniki düymə |
| Nominal gərginlik | 100V-240V (Müştəri üçün xüsusi) |
| Qiymətləndirilib enerji | 80W |
| Product ölçüsü | 450 * 330 * 770mm |
| Product özellikleri | Sürətli soyuducu, uzaqdan idarəetmə, enerjiyə qənaət və ətraf mühitin mühafizəsi |
Product Description
[Mexanik və Toxunma Uzaqdan İdarəetmə Modelləri] Bu soyutma fanatı istifadə rahatlığı və uzunmüddətli etibarlılıq üçün nəzərdə tutulmuş elektron idarəetmə panelindən istifadə edir ki, bu da sizə 3 ventilyasiya sürəti və 0-12 saatlıq taymer parametrindən, həmçinin tam funksiyalı uzaqdan idarəetmədən seçim etməyə imkan verir.
[360° Fırlanan Təkərlər] 4 portativ təkərlə təchiz olunmuş bu hava soyuducusu asanlıqla daşına bilər. Bundan əlavə, 1.7 metr uzunluğunda elektrik kabeli ilə təchiz olunub. Onu evinizə, ofisinizə və ya istədiyiniz yerə yerləşdirə bilərsiniz. İstifadə edilmədikdə, kompakt dizaynı saxlama qutuları kimi dar yerlərdə asanlıqla saxlamağa imkan verir.
[Daha Böyük Əhatə Sahəsi] 120 dərəcə geniş bucaqlı hava çıxışı ilə bu portativ hava soyuducusu 5.5 metrə qədər boşluqları idarə edə bilir, 1500CFM çıxışı təmin edir və sərin havanı bütün məkanda effektiv şəkildə paylayır. Hava məsafəsi 5.5 metrdir.
[Üç-Birdə Soyutma Ventilyatoru] Bu portativ buxarlandırıcı soyuducu üç soyutma prosesi (hava/su/buz) təklif edir və təkcə ventilyator kimi deyil, həm də hava temperaturunu azaldır və rütubəti artırır.
[Görünən Su Çəni]: Böyük su çəni bir neçə saat işləməyə imkan verir və doldurma tezliyini azaldır. Daha da əhəmiyyətlisi, vizual aşağı su səviyyəsi göstəricisi suyun səviyyəsini izləməyə və vaxtında su əlavə etməyə kömək edir. Çənin tutumu 20 litrdir.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Portativ, çox səviyyəli küləyin sürəti tənzimlənən, su ilə soyudulmuş sirkulyasiya soyutma |
| Küləyin istiqamətinin avtomatik dəyişdirilməsi | |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Külək məsafəsi | 5.5M |
| Yanacaq bakının həcmi | 20L |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | Qonaq otağı, yataq otağı, kiçik ofis |
| Sürətlərin sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 6.5KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
Məhsulun üstünlükləri


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO






