Məhsullar
OEM Qüllə Qızdırıcıları, 9000W, ABS suya davamlı, 380V XYE-90R
| Məhsul sayı | XYE-90R |
| Nəzarət metodları | Dönər mexaniki düymə |
| Nominal gərginlik | 380V |
| Qiymətləndirilib enerji | 9000W |
| Product ölçüsü | 420 * 380 * 520mm |
| Product özellikleri | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirici materiallar, istilik borusu ilə isitmə, səssiz dizayn. su buraxan gövdə. 3 saniyəlik sürətli isitmə |
Product Description
[Mexaniki Model] 9000 Vt istilik borusu, 380V gərginlik, alov gecikdirici qoruyucu tor, sürətli isitmə, bütün ev üçün temperaturun yüksəlməsi, suya davamlı gövdə, səssiz mühərrik, isitmə və soyutma üçün ikiqat istifadə, paslanmaya davamlı, partlayışa davamlı, yüksək temperatura davamlı, uzunömürlü istilik borusu, qırmızı rəng.
[Məsafə] Hava axını məsafəsi 5 metrdən çoxdur.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirici materiallar, istilik borusu ilə isitmə, səssiz dizayn. su buraxan gövdə. 3 saniyəlik sürətli isitmə |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Qapalı Sahə | 50㎡ |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | ofis, emalatxana, açıq hava |
| Temperatur sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 10.1KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
Məhsulun üstünlükləri

Şəhərlərə 9000 Vt gücündə, ABS suya davamlı, 380V XYE-90R OEM Turret Qızdırıcılarının Təchizatı

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO






