Məhsullar
2000W Çin qala qızdırıcısı, ABS + alov gecikdirən, 20㎡, sy-281
| Məhsul sayı | sy-281 |
| Nəzarət metodları | Dönər mexaniki düymə |
| Nominal gərginlik | 100V-240V (Müştəri üçün xüsusi) |
| Qiymətləndirilib enerji | 2000W |
| Product ölçüsü | 170 * 180 * 490mm |
| Product özellikleri | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirici materiallar, PTC isitmə, səssiz dizayn. Alov dekorativ lampası |
Product Description
[Mexanik Model] 2000W PTC isitmə, əyilmə gücünü söndürmə, üç səviyyəli tənzimləmə, isti və soyuq ikili istifadə, dərhal işə salın, həm qonaq otağı, həm də vanna otağı üçün uyğundur.
Texniki parametrləri
| Montaj Tipi | Sərbəst |
| Xüsusi xüsusiyyət | Üç səviyyəli temperatur tənzimlənməsi, həddindən artıq istidən qorunma, ağıllı sabit temperatur, alov gecikdirici materiallar, PTC isitmə, səssiz dizayn. Əyilməyə qarşı təhlükəsizlik cihazı. |
| rəng | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | müştəri fərdiləşdirilməsi |
| Qapalı Sahə | 20㎡ |
| Tövsiyə olunan məhsul istifadə ssenariləri | Qonaq otağı, yataq otağı, ofis |
| Temperatur sayı | 3 |
| İstehsalçı | Zhejiang Aoer Ağıllı Məişət Texnikası Technology Co., Ltd. |
| Item Çəki | 1.7KG |
| Garanti Təsviri | OEM sifarişi üçün 1 il |
Məhsulun üstünlükləri

Şəhərlərə 2000 Vt gücündə Çin qüllə qızdırıcısı, ABS + alov gecikdiricisi, 20㎡, sy-281 təchiz edirik

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







